top of page

5 unikátních způsobů, jak využít naši terasu pro firemní akce

Hledáte inspiraci k oživení firemní akce a překvapení účastníků? Naše střešní terasa Starlight nabízí širokou škálu možností, jak přidat události to správné kouzlo. Přinášíme vám pět kreativních nápadů, jak terasu proměnit v nezapomenutelné místo. 1. Open-air porada pod širým nebem 


Představte si firemní poradu venku, nikoliv tradiční setkání v konferenční místnosti. Zorganizujte jarní či letní open-air firemní setkání přímo na střeše s využitím projekční techniky v nevšedním prostředí. Vaši kolegové a partneři ocení možnost diskutovat a učit se novým věcem, zatímco dýchají čerstvý vzduch a čerpají inspiraci z okolí. 

 

2. Networkingová BBQ party 


Nic nespojuje lidi lépe než dobré jídlo a zábava. Přivítejte proto možnost posílení vztahů mezi kolegy a klienty prostřednictvím nezapomenutelné BBQ party. Tento typ akce přináší příležitost ke spontánnímu networkingu v neformálním prostředí, kde se mohou hosté navzájem lépe poznat. Je to skvělý způsob, jak vytvořit silnější pouta a podpořit týmového ducha. 

 

3. Den pro zaměstnance a jejich rodinu  


Naše střešní terasa se dokonale hodí pro uspořádání neformálních dnů pro zaměstnance a jejich rodiny. Proměňte ji na sportoviště pro malé atlety, kreativní dílnu pro děti nebo vytvořte ekologický koutek pro získání zajímavých poznatků o přírodě. Dospělým můžete nabídnout degustační koutky s dobrým cateringem.  

 

4. Umělecká galerie


Změňte terasu na výstavní prostor a přizvěte lokální umělce k ukázce svých děl. Tato iniciativa nejen podpoří místní kulturu a talent, ale také obohatí váš event o jedinečný vizuální rozměr. Návštěvníci budou mít možnost procházet se mezi uměleckými instalacemi, objevovat nové styly a inspirace, a to vše v otevřeném a poutavém prostředí naší terasy Starlight. Je to skvělá příležitost propojení umění s byznysem.  

 

5. Relaxace a jóga 


Podpořte zdraví a pohodu firemních týmů nebo klientů a pozvěte je na relaxační den plný jógy a meditace. Na terase Starlight lze vytvořit klidný prostor, který pomůže všem účastníkům odpočinout si od každodenního stresu a shonu. 


 

 

Už máte představu, jak by vaše příští akce mohla vypadat? Podělte se s námi o nápady nebo se ptejte na podrobnosti. Jsme tady, abychom vám pomohli vaše představy proměnit ve skutečnost. A v případě nepříznivého počasí nabízíme možnost přesunu celé akce do vnitřních prostor eventového sálu Supernova. 

 

Comments


bottom of page