top of page

Dotace na úspory energie pro firmy 2024: Hybridní akce v enforu

V době, kdy se energetická efektivita a udržitelnost stávají klíčovými tématy pro firmy všech velikostí, jsme uspořádali v enforu významnou akci s názvem „Dotace na úspory energie pro firmy 2024“. Tento dopolední event kombinoval osobní účast s online přístupem a nabídl zástupcům malých, středních i velkých firem cenné informace o tom, jak snížit náklady na energie a zároveň zlepšit svou energetickou efektivitu pomocí dotací. Hybridní formát: Přístup pro všechny 


Společnost enovation využila hybridního formátu, což registrovaným účastníkům umožnilo rozhodnout se, zda se zúčastní osobně v našem moderně vybaveném konferenčním sále Supernova, nebo dají přednost online účasti z pohodlí domova či kanceláře. Tato flexibilita zpřístupnila akci širšímu spektru firem, což bylo zásadní pro dosažení našeho cíle – oslovit společnosti různých velikostí a z různých odvětví. 


Networking a individuální konzultace 


Akce také nabídla výbornou příležitost pro networking, kde zástupci firem mohli diskutovat své podnikatelské záměry s dotačními odborníky, získat cílené rady na míru svým specifickým potřebám a navázat potenciální obchodní vztahy. Během celého dopoledne bylo navíc zajištěno výborné občerstvení, které přispělo k přátelské a pohodové atmosféře, a umožnilo účastníkům doplnit energii během přednášek a diskuse. 


Tato hybridní akce úspěšně spojila zástupce různých firem s experty na dotační problematiku. Obliba těchto forem akcí stoupá. Pokud i vy přemýšlíte o eventu v podobném duchu, neváhejte nás kontaktovat. V enforu vám rádi pomůžeme s přípravou i realizací. 

Comments


bottom of page