O nás

Jsme trochu jiný komerční prostor k pronájmu. enforum je odpovědí na zkušenosti z různých nepovedených eventů i jejich pořádání.

Hodně se toho o nás dozvíte už online a zbytek hned po prvním zavolání nebo schůzce. Jsme tady pro to, abyste vy, pořadatelé akcí, od začátku věděli, jaké termíny jsou dostupné a na kolik vás celá akce vyjde. Věříme, že to jde i bez zdržování a překvápek ve formě “bonusů” na faktuře.

Záleží jen na vás, jestli si pouze pronajmete prostor a zbytek si vezmete na vlastní triko, nebo si od nás necháte celou akci připravit na klíč. Sami se přesvědčte o tom, že event může být víc než jen fádní místnost a chlebíčky.

Nella background-image

Nelly
Baier

Event Manager

Silný partner

Kdo za enforem stojí

Jsme poradenská firma enovation. Firmám přinášíme peníze z dotací, investičních pobídek či například řízením jejich nákladů. enforum je tu proto, abyste i vy měli skvělé místo pro své akce.

enforum nevzniklo jen tak z ničeho. Abychom mohli vytvořit vlastní eventové místo, 12 let jsme se nejprve eventovým managementem pilně zabývali. Pronajímali jsme si prostory různých typů i kvalit po celém Česku, vyškolili a na našich akcích pohostili přes 10 tisíc lidí. Vystavěli jsme ho na reálných zkušenostech, do vínku mu vložili know-how, síť kontaktů i zázemí naší společnosti. Věříme, že by byla škoda nechávat si tyto krásné komerční prostory v centru Prahy jen pro sebe. Nechali jsme si záležet na tom, aby se snadno přizpůsobily také vaší značce a dveře i kalendář enfora vám otevřeli dokořán.

enforum Rustonka prostor