top of page

O nás

Jsme trochu jiný komerční prostor k pronájmu. enforum je odpovědí na zkušenosti z různých nepovedených eventů i jejich pořádání.

Jsme tady proto, aby byly akce příjemné jak pro účastníky, tak pro vás – jejich pořadatele. Věříme, že to jde i bez zdržování a překvápek ve formě “bonusů” na faktuře. Náš prostor má přezdívku „eventový chameleon" – ručíme za to, že vaší značce i akci bude slušet.

Záleží jen na vás, jestli si pouze pronajmete prostor a zbytek si vezmete na vlastní triko, nebo si od nás necháte celou akci připravit na klíč. Sami se přesvědčte o tom, že event může být víc než jen fádní místnost a chlebíčky.

Lucie

Urbanová

Event Manager

+420 730 158 917

enforum@enforum.cz

Kdo za enforem stojí

Jsme poradenská firma enovation. Firmám přinášíme peníze z dotací, investičních pobídek či například řízením jejich nákladů. enforum je tu proto, abyste i vy měli skvělé místo pro své akce.

enforum nevzniklo jen tak z ničeho. Abychom mohli vytvořit vlastní eventové místo, 13 let jsme se nejprve eventovým managementem pilně zabývali. Pronajímali jsme si prostory různých typů i kvalit po celém Česku, vyškolili a na našich akcích pohostili přes 10 tisíc lidí. Vystavěli jsme ho na reálných zkušenostech, do vínku mu vložili know-how, síť kontaktů i zázemí naší společnosti. Věříme, že by byla škoda nechávat si tyto krásné komerční prostory v centru Prahy jen pro sebe. Nechali jsme si záležet na tom, aby se snadno přizpůsobily také vaší značce a dveře i kalendář enfora vám otevřeli dokořán.

enforum - zasedací místnost
bottom of page