top of page

PODÍVEJTE SE NA NAŠE REFERENCE

Návrh bez názvu (69).png

Amazon

Hybridní konferenci v enforu hodnotím velice pozitivně díky výbornému technickému zázemí, vyhovující lokalitě a kvalitě sálu i občerstvení.

Dodané služby, včetně tlumočení byly na vysoké úrovni a přispěly ke spokojenosti všech partnerů a účastníků.

Spolupráce s Lucií Urbanovou byla naprosto ukázková a i díky jejímu prozákaznickému přístupu mohu enforum vřele doporučit.

Filip Franek, Public Policy Manager CZ & SK 

enforum reference (3).png

ALEF NULA

Velmi rádi využíváme prostorů enfora pro pořádání našich školení a různých seminářů. Jako dodavatelé informačních technologií velmi oceňujeme prvotřídní audiovizuální techniku a vynikající akustiku, které společně vytvářejí optimální podmínky pro naše prezentace. Nemluvě o tom, že jejich spřátelený catering je vždy prvotřídní a u našich zákazníků velmi oblíbený. Za ALEF můžeme enforum jedině doporučit.

Valerie Doulová, Marketing Specialist 

nováčci 500x500 (2).png

Ministerstvo financí

V prostorách enforum event space Rustonka pořádal odbor Centrální harmonizační jednotka celkem 16 seminářů dohromady pro více jak 600 účastníků. Po této dlouhotrvající a intenzivní zkušenosti můžeme služby nabízené enforem pouze doporučit. Prostory jsou moderní a dostatečně vzdušné, s poskytnutou technikou žádný problém nikdy nebyl, event manažerka a další zaměstnanci byli ochotní a vždy příjemní a zajištěný catering byl vždy rovněž výborný.

Tomáš Šulc, zástupce Centrální harmonizační jednotky 

enforum reference (2).png

Student Cyber Games

V enforu jsme měli akci již podruhé a kromě krásných a moderních prostor s pěkným výhledem musím pochválit komunikaci a vycházení vstříc ve všech situacích. Perfektní zkušenost a těšíme se zase příště.

Jakub Kornel, koordinátor projektu 

Návrh bez názvu (79).png

SupportBox

V prostorách enfora pořádáme velmi rádi naše školení. Jedná se o světlé a moderní prostory se skvělou akustikou a perfektní televizí pro prezentace. Zajištěný catering a obsluha je také skvělá. Rozhodně můžeme doporučit.

Mário Roženský, zakladatel  

Návrh bez názvu (80).png

Linerase

Rádi bychom prostoru enforum poděkovali za vynikající akci, kterou jsme u nich mohli uspořádat. Catering a technické služby byly na vysoké úrovni. Těšíme se na další spolupráci.

Olena Yevtukh, Account Manager 

Návrh bez názvu (83).png

Curium

We enjoyed using your event space very much. It felt like home away from home and the staff was really helpful. We loved the catering and the freedom given us to have our team event. We will always look at enforum for our future event. Thank you for hosting us.

Cleland Afful, Training Manager 

Návrh bez názvu (85).png

FranklinCovey

Rádi bychom poděkovali enforum za bezproblémové proběhnutí naší akce. Byli jsme opravdu spokojeni s profesionální komunikací, přístupem a realizací celého dne. Těšíme se na další spolupráci.

Jana Levová, Client Partner & Marketing Assistant 

enforum reference (4).png

Up Česká republika

Prostory enforum využíváme poměrně pravidelně a nikdy jsme si nemohli na nic stěžovat. Příjemná eventová manažerka a excelentní catering. Jedná se o zázemí v podobě moderní budovy s kvalitním vybavením v těsné blízkosti MHD. Tento prostor nabízí vše pro organizaci firemních akcí!

Veronika Bendová, Office Manager  

enforum reference.png

Billigence

Jsme konzultační společnost v oblasti Business Intelligence, Data Analytics a Data Governance s globálním dosahem. Naším posláním je měnit způsob, jakým lidé pracují s daty. Eventy, které jsme v enforu pořádali, hodnotíme velmi pozitivně – se službami, které jsme si objednali, jsme byli spokojeni. Vyhovující lokalita, hezký výhled na Prahu, moderní vybavení a celková kvalita sálu přispěly ke spokojenosti nás všech. Oceňujeme také skvělou komunikaci a milý přístup ze strany enfora.

Kateřina Oppeltová, Marketing Specialist 

enforum reference (1).png

Fakulta sociálních věd UK

Enforum event space můžu jedině doporučit. Prostory jsme využili pro potřeby pracovní schůzky a vše od jednání s event managerkou, přes technické vybavení a catering, až po velice ochotný personál, bylo absolutně bezproblémové a velice profesionální. Rádi služby enforum využijeme i v budoucnu. Děkujeme.

Anna Dohnalová, sekretariát děkana a kanceláře tajemníka

enforum reference (5).png

Ebury

Enforum jsme si pro naši akci vybrali již podruhé a opět nás nezklamalo. Nádherné prostory s moderním vybavením, technické zázemí i příjemný koutek na catering. Pokud hledáte místo, kde se o všechno postarají, vyjdou Vám ve všem maximálně vstříc a vy se tak nebudete muset s ničím stresovat, vyberte si enforum, opravdu nebudete litovat. Ve spojení s profesionálním přístupem cateringové společnosti Fox & Co. a jejich výborného jídla nebude Vaší akci chybět nic!

Barbora Formánková, Marketing Executive 

enforum reference.png

Communa

V enforu děláme konference Institutu pro veřejnou diskusi již druhým rokem a velmi oceňujeme profesionální přístup a vstřícnost. Hosté i řečníci jsou vždy spokojení a my také. Budeme se těšit na spolupráci v dalším roce.

Vanda Böhmová, Project Strategist 

enforum reference (1).png

TBG Metrostav

Veliké poděkování si zaslouží tým enfora pod vedením mladé paní Urbanové za perfektně zorganizovanou naši firemní novoroční akci pro dobrou stovku lidí včetně cateringu společnosti Fox & Co. Mám nanejvýš ráda vstřícné, rychlé, bezproblematické jednání, a navíc s úsměvem, jakého se mi dostávalo od paní Urbanové. Veliké díky Vám a Vašemu týmu, paní Urbanová, budu se těšit opět v roce 2025.

Dagmar Činčalová, asistentka ředitele 

enforum reference (3).png

PRO TRAVEL CK

Školení proběhlo k naší spokojenosti, jednání s enforem bylo velmi příjemné a poskytnuté služby zcela odpovídaly našim představám (či spíše je předčily). Nemám jedinou výhradu - vše bylo bezvadné. Prostředí příjemné, moderní, čisté, catering dostatečný a chutný. Personál profesionální a v dobrém slova smyslu neviditelný.  

 

Richard Melichar, vedoucí kanceláře 

enforum reference (3).png

MALU WILZ

Prostory enfora jsme využili pro prezentaci novinek značky MALU WILZ, byla to naše první zkušenost s těmito prostory i personálem a vše bylo perfektní. Rozhodně to nebyla naše poslední návštěva v těchto prostorách. Děkujeme! 

Sára Černá Luczyová, Obchod a propagace

enforum reference (4).png

Amundi

Elegantní a čisté prostory. Skvělá komunikace s paní Urbanovou a ochota najít řešení v případě neplánovaných změn. Skvělé místo pro školení a rád se tam v budoucnu vrátím.

Jakub Himl, Sales and Distribution Manager 

bottom of page