top of page

PODÍVEJTE SE NA NAŠE REFERENCE

yves rocher.png

Yves Rocher

Yves Rocher je celosvětově známá značka kosmetiky a krásy, založená francouzským podnikatelem Yves Rocher v La Gacilly. Společnost pořádá každým rokem event pro své zaměstnance a letos poprvé v online verzi. Velký důraz byl kladen na kvalitu, proto byly všechny rozhovory předtočené. Účastníky celou akcí provedli moderátoři z našeho studia.

K online vysílání se připojilo přes

200 zaměstnanců. 

dmc.png

DMC

Společnost DMC je zaměřená na řešení speciálních projektů v oblasti řízení lidských zdrojů. Tématem online konference bylo Co se změnilo v HR v roce 2020 a co to znamená pro rok 2021. Z našeho studia vystupovaly pouze moderátorky ze společnosti DMC, ostatní řečníci i účastníci se připojili online. Konference nabídla zajímavé přednášející, např. americké zástupce společnosti Boeing, generálního ředitele České televize Petra Dvořáka nebo

HR ředitele Alza.cz. 

ramirent.png

RAMIRENT

RAMIRENT je v České republice jedním z největších poskytovatelů inovativních řešení v oblasti pronájmu stavební techniky. Společnost  pořádala online předání cen pro své zaměstnance. Tato akce byla unikátní tím, že se vysílala ze dvou studií současně, kdy jedno bylo v Bratislavě na Slovensku a druhé u nás v enforu v Praze. Pro klienta jsme zajišťovali i zázemí, odkud bylo možné sledovat celý online přenos.

alef.png

ALEF

Společnost ALEF si vybudovala pozici spolehlivého partnera poskytujícího moderní a funkční IT řešení. Spolu s nejlepšími značkami v oboru, profesionálním přístupem a zkušenostmi tvoří tu nejlepší možnou kombinaci. Pro ALEF jsme zajistili online webináře pro jejich zákazníky. Řečnici se u nás ve studiu postupně prostřídali a všichni účastnicí byli připojeni online.

rscr.png

Rada seniorů ČR

Rada seniorů je organizací sjednoceného důchodcovského hnutí s cca půlmilionovou členskou základnou. Letošní čtvrtý ročník sjezdu seniorů musel být vzhledem k okolnostem v online verzi. I přes prvotní obavy se online konference vydařila. Během dne vystoupili např. prezident České republiky Ing. Miloš Zeman, premiér České republiky Ing. Andrej Babiš či ministryně práce a sociálních věcí Dipl.-Pol. Jany Maláčové, MSc. Na závěr sjezdu proběhlo hlasování a byla zvolena nová předsedkyně Rady seniorů ČR.

up.png

Up Česká republika

UP ČR se specializuje na zaměstnanecké benefity a motivační programy pro zaměstnance, a to jak v soukromé, tak ve státní sféře. Společnost UP ČR pro své klienty u nás opakovaně pořádá zajímavé webináře na téma např. Vlivy a dopady doby COVIDovéZávislosti nejen v době COVIDové s MUDr. Kateřinou Cajthamlovou.

wfw.png

Women for Women

Obecně prospěšná společnost WOMEN FOR WOMEN byla založena manželi Ivanou a Pavlem Tykačovými na pomoc samoživitelkám, které se ocitly v tíživé situaci. Je potřeba podporovat i zajímavé neziskové projekty, proto jsme se stali partnerem při natáčení rozhovorů moderátora 

Libora Boučka a terapeutů z projektu Servis vztahů, který spadá pod obecně prospěšnou organizaci Women for Women.

metlife reference.png

MetLife

Skupina MetLife, Inc. je předním poskytovatelem finančních služeb, životního či důchodového pojištění, ale i zaměstnaneckých výhod. Na trhu působí již 150 let, její pobočky najdete ve 47 zemích světa.  Společnost MetLife u nás uspořádala školení pro cca 60 hostů.  Jako řečník vystoupil např. hokejový trenér a coach vrcholových sportovců Marian Jelínek.

nextlevel.png

NEXT LEVEL

NEXT LEVEL vám zorganizuje akci od prvotního kreativního nápadu, přes jeho exekuci v praxi až po zpracování feedbacku každého návštěvníka. Máme vlastní kreativní tým, architektonický a designový department, grafické studio, sklad plný vybavení a nejlepší tým produkčních.  Agentura využila náš konferenční prostor, jako zázemí pro online vysílání tiskové konference.

praha logo.jpg

Hlavní město Praha

Pro Hlavní město Prahu jsme zajišťovali menší akci v hybridní verzi. Akce se zúčastnilo fyzicky 6 osob, zbytek účastníků primárně ze zahraničí se připojilo online. Veškeré technické vybavení zajišťoval náš prostor vč. cateringu pro účastníky.

Fotografie z akcí najdete v galerii.

bottom of page