top of page

PODÍVEJTE SE NA NAŠE REFERENCE

Návrh bez názvu (69).png

Amazon

Hybridní konferenci v enforu hodnotím velice pozitivně díky výbornému technickému zázemí, vyhovující lokalitě a kvalitě sálu i občerstvení.

Dodané služby, včetně tlumočení byly na vysoké úrovni a přispěly ke spokojenosti všech partnerů a účastníků.

Spolupráce s Lucií Urbanovou byla naprosto ukázková a i díky jejímu prozákaznickému přístupu mohu enforum vřele doporučit.

yves rocher.png

Yves Rocher

Yves Rocher je celosvětově známá značka kosmetiky a krásy, založená francouzským podnikatelem Yves Rocher v La Gacilly. Společnost pořádá každým rokem event pro své zaměstnance a letos poprvé v online verzi. Velký důraz byl kladen na kvalitu, proto byly všechny rozhovory předtočené. Účastníky celou akcí provedli moderátoři z našeho studia.

K online vysílání se připojilo přes

200 zaměstnanců. 

dmc.png

DMC

Společnost DMC je zaměřená na řešení speciálních projektů v oblasti řízení lidských zdrojů. Tématem online konference bylo Co se změnilo v HR v roce 2020 a co to znamená pro rok 2021. Z našeho studia vystupovaly pouze moderátorky ze společnosti DMC, ostatní řečníci i účastníci se připojili online. Konference nabídla zajímavé přednášející, např. americké zástupce společnosti Boeing, generálního ředitele České televize Petra Dvořáka nebo

HR ředitele Alza.cz. 

ramirent.png

RAMIRENT

RAMIRENT je v České republice jedním z největších poskytovatelů inovativních řešení v oblasti pronájmu stavební techniky. Společnost  pořádala online předání cen pro své zaměstnance. Tato akce byla unikátní tím, že se vysílala ze dvou studií současně, kdy jedno bylo v Bratislavě na Slovensku a druhé u nás v enforu v Praze. Pro klienta jsme zajišťovali i zázemí, odkud bylo možné sledovat celý online přenos.

alef.png

ALEF

Společnost ALEF si vybudovala pozici spolehlivého partnera poskytujícího moderní a funkční IT řešení. Spolu s nejlepšími značkami v oboru, profesionálním přístupem a zkušenostmi tvoří tu nejlepší možnou kombinaci. Pro ALEF jsme zajistili online webináře pro jejich zákazníky. Řečnici se u nás ve studiu postupně prostřídali a všichni účastnicí byli připojeni online.

rscr.png

Rada seniorů ČR

Rada seniorů je organizací sjednoceného důchodcovského hnutí s cca půlmilionovou členskou základnou. Letošní čtvrtý ročník sjezdu seniorů musel být vzhledem k okolnostem v online verzi. I přes prvotní obavy se online konference vydařila. Během dne vystoupili např. prezident České republiky Ing. Miloš Zeman, premiér České republiky Ing. Andrej Babiš či ministryně práce a sociálních věcí Dipl.-Pol. Jany Maláčové, MSc. Na závěr sjezdu proběhlo hlasování a byla zvolena nová předsedkyně Rady seniorů ČR.

wfw.png

Women for Women

Obecně prospěšná společnost WOMEN FOR WOMEN byla založena manželi Ivanou a Pavlem Tykačovými na pomoc samoživitelkám, které se ocitly v tíživé situaci. Je potřeba podporovat i zajímavé neziskové projekty, proto jsme se stali partnerem při natáčení rozhovorů moderátora 

Libora Boučka a terapeutů z projektu Servis vztahů, který spadá pod obecně prospěšnou organizaci Women for Women.

enforum reference (3).png

ALEF NULA, a.s.

Velmi rádi využíváme prostorů enfora pro pořádání našich školení a různých seminářů. Jako dodavatelé informačních technologií velmi oceňujeme prvotřídní audiovizuální techniku a vynikající akustiku, které společně vytvářejí optimální podmínky pro naše prezentace. Nemluvě o tom, že jejich spřátelený catering je vždy prvotřídní a u našich zákazníků velmi oblíbený. Za ALEF můžeme enforum jedině doporučit.

metlife reference.png

MetLife

Skupina MetLife, Inc. je předním poskytovatelem finančních služeb, životního či důchodového pojištění, ale i zaměstnaneckých výhod. Na trhu působí již 150 let, její pobočky najdete ve 47 zemích světa.  Společnost MetLife u nás uspořádala školení pro cca 60 hostů.  Jako řečník vystoupil např. hokejový trenér a coach vrcholových sportovců Marian Jelínek.

nextlevel.png

NEXT LEVEL

NEXT LEVEL vám zorganizuje akci od prvotního kreativního nápadu, přes jeho exekuci v praxi až po zpracování feedbacku každého návštěvníka. Máme vlastní kreativní tým, architektonický a designový department, grafické studio, sklad plný vybavení a nejlepší tým produkčních.  Agentura využila náš konferenční prostor, jako zázemí pro online vysílání tiskové konference.

enforum reference (2).png

Hlavní město Praha

Pro Hlavní město Prahu jsme zajišťovali menší akci v hybridní verzi. Akce se zúčastnilo fyzicky 6 osob, zbytek účastníků primárně ze zahraničí se připojilo online. Veškeré technické vybavení zajišťoval náš prostor vč. cateringu pro účastníky.

nováčci 500x500 (2).png

Ministerstvo financí

V prostorách enforum event space Rustonka pořádal odbor Centrální harmonizační jednotka celkem 16 seminářů dohromady pro více jak 600 účastníků. Po této dlouhotrvající a intenzivní zkušenosti můžeme služby nabízené enforem pouze doporučit. Prostory jsou moderní a dostatečně vzdušné, s poskytnutou technikou žádný problém nikdy nebyl, event manažerka a další zaměstnanci byli ochotní a vždy příjemní a zajištěný catering byl vždy rovněž výborný.

Návrh bez názvu (79).png

SupportBox

V prostorách enfora pořádáme velmi rádi naše školení. Jedná se o světlé a moderní prostory se skvělou akustikou a perfektní televizí pro prezentace. Zajištěný catering a obsluha je také skvělá. Rozhodně můžeme doporučit.

Návrh bez názvu (80).png

Linerase

Rádi bychom prostoru enforum poděkovali za vynikající akci, kterou jsme u nich mohli uspořádat. Catering a technické služby byly na vysoké úrovni. Těšíme se na další spolupráci.

Návrh bez názvu (83).png

Curium

We enjoyed using your event space very much. It felt like home away from home and the staff was really helpful. We loved the catering and the freedom given us to have our team event. We will always look at enforum for our future event. Thank you for hosting us.

Návrh bez názvu (85).png

FranklinCovey

Rádi bychom poděkovali enforum za bezproblémové proběhnutí naší akce. Byli jsme opravdu spokojeni s profesionální komunikací, přístupem a realizací celého dne. Těšíme se na další spolupráci.

enforum reference (4).png

Up Česká republika s.r.o.

Prostory enforum využíváme poměrně pravidelně a nikdy jsme si nemohli na nic stěžovat. Příjemná eventová manažerka a excelentní catering. Jedná se o zázemí v podobě moderní budovy s kvalitním vybavením v těsné blízkosti MHD. Tento prostor nabízí vše pro organizaci firemních akcí!

enforum reference.png

Billigence

Jsme konzultační společnost v oblasti Business Intelligence, Data Analytics a Data Governance s globálním dosahem. Naším posláním je měnit způsob, jakým lidé pracují s daty. Eventy, které jsme v enforu pořádali, hodnotíme velmi pozitivně – se službami, které jsme si objednali, jsme byli spokojeni. Vyhovující lokalita, hezký výhled na Prahu, moderní vybavení a celková kvalita sálu přispěly ke spokojenosti nás všech. Oceňujeme také skvělou komunikaci a milý přístup ze strany enfora.

enforum reference (1).png

Fakulta sociálních věd

Enforum event space můžu jedině doporučit. Prostory jsme využili pro potřeby pracovní schůzky a vše od jednání s event managerkou, přes technické vybavení a catering, až po velice ochotný personál, bylo absolutně bezproblémové a velice profesionální. Rádi služby enforum využijeme i v budoucnu. Děkujeme.

enforum reference (5).png

Ebury

Enforum jsme si pro naši akci vybrali již podruhé a opět nás nezklamalo. Nádherné prostory s moderním vybavením, technické zázemí i příjemný koutek na catering. Pokud hledáte místo, kde se o všechno postarají, vyjdou Vám ve všem maximálně vstříc a vy se tak nebudete muset s ničím stresovat, vyberte si enforum, opravdu nebudete litovat. Ve spojení s profesionálním přístupem cateringové společnosti Fox & Co. a jejich výborného jídla nebude Vaší akci chybět nic!

bottom of page