Vybavení

a služby

Špičková technika, moderní a flexibilní prostory, ergonomické sezení. Také naše partnery například pro catering si pečlivě vybíráme. Dbáme na to, aby stejně jako my věděli, co dělají – a dělali to nejen hlavou, ale i srdcem.

AV technika na úrovni. Plná výbava v ceně

Vše ovládáte z jednoho místa

enforum je důkazem toho, že „co nejlepší technické vybavení“ rozhodně neznamená „co největší složitost ovládání“. V jednom člověku u nás pohodlně odřídíte celou akci z jediného počítače, ze kterého jednoduše přes webové rozhraní ovládáte monitory, projektor, kameru i mikrofony.

Hybridní akce a streamování, WiFi

Rádi byste, aby se vašich akcí zúčastnili i lidé z vlastních obýváků či z druhé strany planety? On-line živé streamování a videokonference z enfora rozhodně patří k nejlepším. Přenášet můžete obraz, prezentační slidy i zvuk, k dispozici máte kompletní vybavení pro kamerový záznam i streaming. Samozřejmostí je spolehlivý a rychlý internet.

Projektor a plátno

Pokud bychom si měli vsadit, co návštěvníky vašich akcí v enforu nadchne ze všeho nejvíc, byl by to nejspíš 4K laserový projektor VPL-FHZ90 a plátno s vysokým rozlišením. Obraz je naprosto bezkonkurenční i bez zatemnění. K dispozici máte také 2 postranní obrazovky.

Váš brand bude dominovat už od vchodu

Maximální pozornost je při akci věnována vaší značce. Účastníky hned ze dveří vítají a směrují LED panely s logem vaší společnosti a názvem akce, místnost je podsvícena vašimi firemními barvami. Vše ostatní je decentní, nic neruší.

Maximální komfort: židle, stoly, akustika a další

S variabilním sezením se vám bude lehce manipulovat, posluchači neusnou ani si neotlačí záda. 100 % soustředěnost zaručují kluzáky na židlích, stálý přísun čerstvého vzduchu i otevíratelná okna. O špičkové nazvučení bez výpadků se stará technika značky Audac, mikrofony (hlavový, na klopu a dva do ruky) i několik akustických prvků. Využít můžete také flipchart a řečnický pult.

Zajistíme vše, co potřebujete pro dokonalou akci

Catering

Na vaší akci zajistíme přísun perfektního kafe geniální kombinací pražírny CandyCane a kávovaru Melitta, Water Dispenser, lákavou snídani, menší jídlo i raut od partnera Fox & Co catering. Při přípravě vám garantujeme 100% hygienu, k dispozici máte kuchyňku (vč. cateringového inventáře) i pult na kávu.

Ozonová dezinfekce

Prostor před vaší akcí komplet vydezinfikujeme ozonem, který spolehlivě zničí veškeré viry a bakterie v ovzduší i na povrchu. Zdarma a s upřímnou péčí o vaše zdraví.

Parkování, MHD a taxi

Pro organizátory a několik hostů máme parkovací místa přímo v budově přichystané. Další si můžete zarezervovat přes aplikaci MR.PARKIT. Zastávky metra i tramvají Invalidovna jsou jen pár kroků od našich eventových prostor. Rádi vám zařídíme i odvoz taxíkem Liftago.

Ubytování

Zejména při vícedenních akcích doporučujeme ubytování v našem spřáteleném hotelu PENTA.

Speciální přání

Máte zájem i o jiné vybavení z AV techniky, nábytek, hostesky a další služby? Rádi vám vše zařídíme.

Akci zařídíme dle vašich přání.

Uvítali byste pomoc se zajištěním něčeho dalšího pro vaši akci? Stačí říct, rádi vám se vším pomůžeme.

nebo zavolejte Nelly +420 730 158 917

  • Black LinkedIn Icon

Více o nás

Kde nás najdete

enforum

Komplex Rustonka – blok R3, 6. patro

Sokolovská 695/115b

186 00 Praha 8 – Karlín

Ukázat na mapě

Kontakt

© 2020 enforum. Vytvořila enovation s.r.o.