top of page

Vybavení
a služby

Špičková technika, moderní a flexibilní prostory, ergonomické sezení. Také naše partnery například pro catering si pečlivě vybíráme. Dbáme na to, aby stejně jako my věděli, co dělají – a dělali to nejen hlavou, ale i srdcem.

AV TECHNIKA NA ÚROVNI A V CENĚ

enforum - kde nás najdete

Vše ovládáte z jednoho místa

enforum je důkazem toho, že „co nejlepší technické vybavení“ rozhodně neznamená „co největší složitost ovládání“. V jednom člověku u nás pohodlně odřídíte celou akci z jediného počítače, ze kterého jednoduše přes webové rozhraní ovládáte monitory, projektor, kameru i mikrofony.

Hybridní akce a streamování, WiFi

Rádi byste, aby se vašich akcí zúčastnili i lidé z vlastních obýváků či z druhé strany planety? On-line živé streamování a videokonference z enfora rozhodně patří k nejlepším. Přenášet můžete obraz, prezentační slidy i zvuk, k dispozici máte kompletní vybavení pro kamerový záznam i streaming. Samozřejmostí je spolehlivý a rychlý internet.

Projektor a plátno

Pokud bychom si měli vsadit, co návštěvníky vašich akcí v enforu nadchne ze všeho nejvíc, byl by to nejspíš 4K laserový projektor VPL-FHZ90 a plátno s vysokým rozlišením. Obraz je naprosto bezkonkurenční i bez zatemnění. K dispozici máte také 2 postranní obrazovky.

Váš brand bude dominovat už od vchodu

enforum - váš brand vynikne

Maximální pozornost je při akci věnována vaší značce. Účastníky hned ze dveří vítají a směrují LED panely s logem vaší společnosti a názvem akce, místnost je podsvícena vašimi firemními barvami. Vše ostatní je decentní, nic neruší.

Maximální komfort: židle, stoly, akustika a další

S variabilním sezením se vám bude lehce manipulovat, posluchači neusnou ani si neotlačí záda. 100 % soustředěnost zaručují kluzáky na židlích, stálý přísun čerstvého vzduchu i otevíratelná okna. O špičkové nazvučení bez výpadků se stará technika značky Audac, mikrofony (hlavový, na klopu a dva do ruky) i několik akustických prvků. Využít můžete také flipchart a řečnický pult.

Zajistíme vše, co potřebujete pro dokonalou akci

Catering

Na vaší akci zajistíme přísun perfektního kafe geniální kombinací pražírny CandyCane a kávovaru Melitta, Water Dispenser, lákavou snídani, menší jídlo i raut od partnera Fox & Co catering. Při přípravě vám garantujeme 100% hygienu, k dispozici máte kuchyň (vč. cateringového inventáře) i pult na kávu.

Ozonová dezinfekce

enforum - desinfekce

Prostor před vaší akcí komplet vydezinfikujeme ozonem, který spolehlivě zničí veškeré viry a bakterie v ovzduší i na povrchu. Zdarma a s upřímnou péčí o vaše zdraví.

Parkování, MHD a taxi

Pro organizátory a několik hostů máme parkovací místa přímo v budově přichystané. Další si můžete zarezervovat přes aplikaci MR.PARKIT. Zastávka metra i tramvaje Invalidovna jsou jen pár kroků od našich eventových prostor. Rádi vám zařídíme i odvoz taxíkem Liftago.

Ubytování

Zejména při vícedenních akcích doporučujeme ubytování v našem spřáteleném hotelu PENTA.

Speciální přání

enforum - vybavení

Máte zájem i o jiné vybavení z AV techniky, nábytek, hostesky a další služby? Rádi vám vše zařídíme.

Akci zařídíme dle vašich přání.

Uvítali byste pomoc se zajištěním něčeho dalšího pro vaši akci? Stačí říct, rádi vám se vším pomůžeme.

Lucie Urbanová_web.jpg

nebo zavolejte Lucce +420 730 158 917

enforum - zasedací místnost
bottom of page